Choď na obsah Choď na menu

Váš príbeh - svadobná fotografka

img_0344a.jpg

Na svoj svadobný deň sa pripravujete dlho. Snažíte sa, aby všetko bolo dokonalé, krásne a nezabudnuteľné.  Keď ten deň príde, všetko plynie okolo Vás tak rýchlo. Toľko emócií, toľko ľudí, sobáš, oslava, program, dojatá rodina, priatelia...niekde uprostred toho stojíte vy dvaja a užívate si to najlepšie ako viete.

Všetko sa deje tak rýchlo a práve vďaka dokonalým fotografiám môžete zastaviť a uchovať si všetky detaily, spomienky, každý úsmev, aj slzu dojatia.

Jedine profesionálny fotograf, ktorý sa svojej práci venuje s nadšením a vášňou, pozná dokonale priebeh svadobného dňa, pozná Vaše priania a "má to v oku", dokáže zachytiť Váš svadobný deň presne tak, aby z fotografií bolo cítiť tie emócie, lásku a radosť, ktoré ste v ten deň prežívali!

S radosťou budem súčasťou Vášho svadobného dňa, vážim si vašu dôveru a teším sa na Váš deň presne tak ako Vy.

 

Počas svadobných fotení som Vám k dispozícii celý deň od ranných príprav nevesty a ženícha až po polnočné čepčenie, kdekoľvek na Slovensku.

Budem rada, keď si pozriete moju galériu TU alebo na mojom FB a INSTAGRAME a ak máte pocit, že ja som tá, ktorá by mala byť súčasťou Vášho dňa tak ma neváhajte kontaktovať.

Teším sa na Vás!