Choď na obsah Choď na menu
article preview

o mne

Volám sa Michaela, ale pokojne ma volajte Mišu.
Som manželkou a maminkou troch skvelých dievčatiek, v mojej rodine mám obrovskú podporu a pochopenie pre moju vášeň! Už aj moje dievčatká sa hrajú na malé fotografky.
Fotografia mi učarovala už v detstve, kedy som si veľmi často "požičiavala" foťák môjho deduška, bola to klasika na kinofilm a neskôr som od krstných rodičov dostala rovnaký, môj vlastný a už ma nikto nezastavil.
Profesionálne sa foteniu venujem od roku 2008, kedy som začala ako svadobná fotografka. Foteniu svadieb som sa venovala nepretržite 4 roky.
V roku 2010 som opustila prácu a otvorila som si prvé štúdio v Leviciach, ktoré som po presťahovaní sa do domu neďaleko Levíc vymenila za útulné domáce štúdio priamo pri našom domčeku. Milujem tu tráviť čas, pracovať a zároveň vedieť, že som vlastne doma, blízko pri rodine, je to pre mňa ideálne spojenie práce a starostlivosti o rodinku.
Fotím ľudí, snažím sa nájsť v každom niečo krásne a zachytiť Váš príbeh!
Ako mama milujem fotenie detí a rodín, no mojou veľkou oddychovkou popri detičkách sú fotenia dospelých a svadieb.
Rada fotím páriky len tak v meste na káve alebo zachytávam Vašu krásu počas luxusných boudoir fotení, milujem lifestyle fotenia...mrknite si moje portfólio a dajte si so mnou rande :-)